svētdiena, 2013. gada 17. novembris

Austras koks Liepājas Annas tirgus laukumā

15 novembrī ar Liepājas pilsētas budžeta līdzekļiem izveidoja šādu svētku noskaņas akciju! Sākās, kā saka 17:00, bet beidzās 21:00, un jau pēc pus stundas laukums bija notīrīts. Šis laukums ir blakus manai dzīves vietai, tā kā nesanāca šo akciju palaist garām. Pūta stiprs vējš un liela daļa svecītes bija nodzisušas, bet "galvenais bija" šij pasākumā helipkopterītis ar kameru no robyworks, kurš nofilmēja tā Lāčplēša dienā lāpu gājienu pār Tramvaju tiltu, un laikam tika pie pasūtījumu no kultūras pārvaldes, tā arī vēl neesmu sagaidījis ... tomēr bija ļoti tumšs, un varēja nekas nesanākt!
Noorganizēts bija čābīgi, tā arī nekur neieraudzīju kādu tad zīmi tieši veidos, organizētāji "kasīja kuli" un gaidīja "kad tas beidzot beigsies", tas ka bildēs ir gaiši ir ļoti mānīgs, jo iekš video var teikt ir īstais tumšums. Un beidzot, organizētāji varēja vismaz sagādāt  gāzplīts gāzes šķiltavas lielā daudzumā ar ko var atjaunot nodzisušās svecītes un vēl visu kautko izdarīt - mazliet aktīvāk un priecīgāk. Un galvenais - cik ar šo akciju ir apguvuši budžeta līdzekļus! Man tas atgādināja kapu svecīšu vakaru, bet tur tās nenodziest un ilgi deg, man nebija prieka, laikam esmu kļuvis depresīvs, kaut vienmēr esmu lepojies ar labu garstāvokli.


5 minūšu video ar bildēm - tiem kas nebija! Rīt valsts svētki! Bet noskaņa tāda pati, kaut kas ir nodzisis!Pirmoreiz iekopēju ziņu no GOOGLE PLUS ...

Papildināts 30. novembrī: Liepājas domes kultiras nodaļas izveidotais video pēc piecām dienām! Pa vēlu!

Nav komentāru: