trešdiena, 2014. gada 31. decembris

Esat Laimīgi, 2015 sagaidot!

Maza Liepājas eglīte ar brīnumsvecītēm.
Titulbilde - 20 minūšu video no decembra fragmentiem ...


Un tagad maza atkāpe, 
ko gribēju uzrakstīt blogā, bet pirksti neaizsniedzās:

1) šogad esmu nomainījis profesiju, biju elektriķis, bet nākamgad  laikam pirmais darbs - mazs dzīvoklītis, bet tur arī jāsaved kārtībā elektrība! Pat pacentos papildināt savu elektriķa blogu - lodamurs.blogspot.com
Uzdāvināju sev multimetru kas mēra frekfenci līdz 10MHz un kondensatorus līdz 100mikroF!
Esmu sazīmējis "brīvās enerģijas" shēmas, vajag tikai pēc saraksta iepirkt radiokoponentus!

2) pirmais sniegs, tā arī neko neieliku, kaut pagājušā gada beigās neuzsniga, bet vēl iepriekšejos trī gadus pēc kārta šo notikumu piefiksēju.

3) vētra un orkāns kas bija 13. decembrī parādījās blogā tikai 31.12

4) nakts auto drifts kas notiek uz Eiropas lielākā bruģakmens laukama, kas ir Jaunliepājā kā Annas tirgus laukums - vispār es nezinu kā visu šo laukumu juridiski pareizi sauc.

5) Es "googlē plus" = G+  un YOUTUBE kontos pārāk ilgi sēžu!
Vecais "Renahrskonts, kas gada sākumā pārvēlās pār 100, pirms pāris nedēļām 500, bet tagad jau gadrīz 600 abomentu, biju mazliet pārsteigsts par aso abomentu pieplūdumu. Ar rusofobiju neslimoju!
Googles uzdāvināja "Renārs Šliseriskontu piespiedu kārtā, bet sāku lietot, tākā augšminētais pusgadu bija bloķēts, jo Latvijas Saeima 2010 gadā pieņēma autortiesības likuma labojumu, un vecām filmām kam bija 50 gadu privilēģijas papildināja uz 70, un man bija 5 minūšu iztulkots video TV iestudējuma smieklīgs gabals!
Elektriķa "free energy" konts "Renuar", tajā es abonēju tikai ar šo tēmu saistītos kontus, lai būtu vieglāk sekot, jo augšminētos jau bija apgrūtinoši.
Google plus konts - MANS, mēģinu ik pāc kāda laika pierakstīt kādu bariņu latviskus abomentus (1617), ja parakstās uz 60 vienalga kādā laika garumā, to sasniedzot, uz 3 stundām tiek bloķēt tā iespēja (kādas divas nedēļas esmu neaktīvs). Maksimālais ko var sasniegt ir 5000, pēc tam jau iestājās maksas klienta status. Ar Youtubi es aplauzos, tur pēc 30 abomentiem, bloķē uz 12 studām, bet kad sasniedzu 1040 man viss apstājās, jau pēc pāris nedēļām!
Par šo joku man tagad gandrīz katru dienu jāaizpilda šāda huiņa:

6) uz galda man ir 15 ēdieni, ja sākšu ēst ... omītes ieteikums

7) sadega man elektrokanna - video par RETRO elektro sildītājiem - kas man ir mājās

8) ja visi rakstīja par to ka "Gandrīz nomira kuģis "Spurn"", bet par to ka aiznākamā rīta jau uzcēla no miroņiem nebija nevārda. Viena fotogrāfa bildes! Mans onkolis tās dienas rītā redzēja kā šis kuģis braukā pa Tirdzniecības kanālu akvatoriju, bet neviens ziņas avots pa to nepieminēja, jo nezināja - neticēja.

9) Laimīgu melnās aitas gadu!
Bija mākslinieku hajs par plaģiātu "Melnā avs" ... ir daudz safilmēts, bet mākslinieki sakautrējās un tos dialogus atstāsim dziļai vēsturei. Bija Pirmā Advente un aizstaigāju uz šo Liepājas rudens izstādi Liepājas muzejā - VIDEO, un links uz vislabākajām 25 aitu fotogrāfijām.

10)  Daces izstāde un pēc tam Igo Fomina grāmatas prezentācija Liepājas muzejā.
Viss jau būtu labi, ja ap 200 gadu  vecās ziemassvētku dziesmiņas meldiņu nebūtu nozaguši un ieguvuši autortiesības kaut kādi Dienvidkorejieši, ej nu tagad tiesājies:
"07 聖しこの夜 (讃美歌109番)", skaņdarbs pārvaldītājs: 1:54
One or more music publishing rights collecting societies11) man nesmuki nomira baterija = Fake Duracell battery - or orginal? 

12) Mēneša sākumā savai vecmāmiņai nosvinēju 80 gadus jubileju ar LIELU BALLI kafejnīcā "Liepāja", kas strādāja jau Ūlmaņlaikos ar tādu pašu nosaukumu. Tikai padomju laikā bija neona izkārtne!
Sākās 15.00 beidzās 23.00!

13) Izcepu kreiso cūkas ausi ... 

14) Kļavu vīna-etiķa marinādē vistas kājiņas un spārniņi ... 
Cepam vistas spārniņus un kājiņas - kļavu etiķa marinādē 

15) ... kāpēc visā Latvijā dziļurbumu dzerajamam ūdenim parādās sērūdeņraža smaka!
... es klausos ari.ru radio - audio krievu valodā ... un pēdējos ziņas - tas vēl turpinās,  un  trešdaļas pasaules ūdeņu kļūs rūgtas ...

16) ... pēc stundas, plkst. 23:00 sākas Laura Reinika koncerts Liepājas Rožu laukumā ... bet iešu laikam tagad! Jāpastaigājas!

Nav komentāru: