28.02.10
Pēdējā diena analogai TV
Vismaz to var izdarīt Rīga, bet pakavētos visā pārējā Latvijā, jo torņu ir daudz, un Liepājas 100W raidītājs, es tā iedomājos, nebūs tik liels finansiālais zaudējums domei, bet nav jau domes vēlēšanas.
26.02.10
Sibīrijas iesildīšanās
- 20100226 siber xradio su / 48.6 Мб / 53:02 / MP3, 128 kbps
Sibīrijas Radio - klausos!
Uzjautrināja: "Аудиоподкасты • Видеоподкасты • Подкастеры" ... nosaukumi
26 февраля 00:45. PODoконник. Episode 15. PodOkon 26.02.10.
Kā jātaisa podkāsti ... visim twiteristiem ir sapistas smadzenes ... un vēl visādas reklāmas un slēptās reklāmas domu spiras!
Mani "audiopodkāsti" būs iekš renuar.rpod.ru, varbūt?
Radiaktīvais radio atskaņojot 10 minūtē es saklausīju "Prātas vētras" dziesmas "spogulīt, spogulīt.." plaģiātu, pierakstīju arī komentāru. Isskatās jau pēc Twitera, šie pieraksti.
22.02.10
Patiesība par vitamīniem
Tā kā man ilgi glabājās šis powerpoint infarmatīvais materiāls, šodien es to nokovertēju (PPT) uz video (WMV). Cik kaitīgi ir sintētiskie vitamīni? Lekcija 1 stunda ar astīti!
"E.M. PowerPoint Video Converter" convert to витамины.WMV,
"Windows Movie Maker" витамины.WMV and Sound001.wav
convert to Правда-про-витамины.wmv ...
convert *.FLV = 74.7Mb 640x480 5fps 1h 13min
Torrent lejuplādētie faili:
AUTORUN.INF 1 KB
gdiplus.dll 1 736 KB
intldate.dll 63 KB
play.bat 1 KB
playlist.txt 1 KB
pptview.exe 1 742 KB
ppvwintl.dll 147 KB
pvreadme.htm 6 KB
saext.dll 207 KB
Sound001.wav 379 229 KB
unicows.dll 241 KB
Разв. мифы зв. вар..ppt 7 847 KB
Правда про витамины 0 KB
Kā filmēju "error" kļūdu!
Draugam noplīsa dators, jo nesen pieslēdzās pie interneta, beidzot. Sony Valio kaut kāda tur 2004 gada Windows XP Home ar SP1, tikai, un kā jūs ziniet, bez SP2, vispār nav iespējams pastrādāt ja ir pieslēgts internets. Pirmais vajadzēja noskaidrot, vai kļūda ir dzelžos vai WinXP, bet tā kā zilais ekrāns paspīdēja tikai vienu kadru, 100ms, tad nekas neatlika kā nofilmēt ar Web kameru šo faktu. Un lūk "filma" un tas "kadrs" - zilais ekrāns. Bojāta OS, bet ja būtu "Hardware" problēmu, tad izdotu kādu "error kodu", pēc kura var noskaidrot cēloni.
Iebūtojos ar Windows Live Bart CD, man ir Infra6.4 un vēl 3(ierakstīti kas te mētājas, bet tā kādi 12) citi advancēti distribūti ar kuriem novērsu šīs problēmas. XP startējas, un vaina bija iekš "hibernate", ko arī atslēdzu.
Jāuzliek SP2, nesanāk, SP3 tas pats, mēģinu piespiežu kārtā, ir man te viens tāds brīnums, bet viss nogrūst, un pirms tam protams esmu visus datus saglabājis uz ārējā cietā diska.
Recoveri ar orģināliem diskiem 15 minūtēs, Sp3 uzlikās lieliski, IE8 latvisko, latviskotāju, Comodo antivirus un firewall, ofiss, grafiskie softi, un kad visu esmu uzlicis, defragmentējam un taisu "C" diska kopiju ar SnapShot (192kb) kādās 15 minūtēs, un kad atkal viss nogrūs, varēs atjaunot tik pat ātri.
20.02.10
Šorīt man nozaga riteni
16.02.10
Vakar vakarā salaboju EEE laptopu!
Secinājums: nākotnē jāizvēlas portatīvie ar barošanas bloku līdz 12V un arī monitori! Turpinājums veiksmīgs!
Apskatījos EEE shēmas mazliet tuvāk!
Pielodēju papildus 1000µF (mikroF) 16V elektrokondensātoru pie laptopa barošanas ieejas, lai stabilāk strādātu!
14.02.10
Pelmeeni valintīndienā
Papildināts 16.feb:
"Mīlestība ir sajūtama nevis kopošanās iekārē, bet gan iekārē gulēt kopā"
No pasvītrots ar izsaukuma zīmi
CV - mazliet autobiogrāfija
CV, autobiogrāfija,Автобиография,autobiography,Curriculum Vitae,Биографическая справка,Biogrāfisks videoblogs, kad miegs nenāk,
13.02.10
Jūras viļņu enerģija
1MW = 2,5milj.
100Kw = 250 000 eiro
10Kw = 25 000 eiro
1kw = 2500 eiro = laba cena lai pelnītu
viena iekārta 20kw (500gab) = 50 000 eiro
20kw/h reiz 24h = 480Kw reiz 365 dienas = 175Mw/gadā reiz 0,10 eiro/Kw (100eiro/Mw) = 17 500 eiro peļņa gadā = pēc trīs gadiem atmaksājas pat Latvijā, un jūra pieder visiem, tāpat kā ceļa malā noparkota mašīna, bet cena parādās ka tādas būs pa daudz.
12.02.10
1 komentārs
"Aivara komentārs pie Dombrovska.bloga
Pirmkārt jau varēja latviski,lai saprot arī latvieši!(varbūt arī krieviski,jo latvijā amerikāņu nav tik daudz…:)))
Otrkārt-arī jums iesaku izlasīt…
Nekā unikāla vai ekstraordināra Argentīnas katastrofā nav. Vienkārši Argentīna kļuva par transnacionālo korporāciju (TNK) un to izveidotā finansiālā ieroča – Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) politikas kārtējo upuri.
SVF nav nekāda starptautiskā labdarības organizācija, kura (kā to mums mēģina iestāstīt paši SVF ierēdņi) steidzas palīgā jebkurai pasaules valstij, kurai radušās finansiālas grūtības vai nepieciešami līdzekļi ekonomikas stabilizēšanai. TNK izveidoja Pasaules Banku (PB) un SVF nevis filantropiskos nolūkos, bet gan tādēļ, lai uzspiestu pasaules valstīm TNK stratēģiju. Pie tam ir jāsaprot, ka pašas TNK par tādām skaitās tikai pēc nosaukuma un darbības sfēras. Visām šīm kompānijām ir skaidra nacionālā piesaiste – visu TNK štāba mītnes ir izvietotas kādā konkrētā valstī un tās maksā šai valstij nodokļus.
Ar tā saucamo antiglobālistu spēkiem ir izdevies noskaidrot, ka vairāk par 90 % TNK patiesībā ir ASV kompānijas, un to darbība padara bagātāku ASV finansu virsotni. Tieši TNK kontrolē SVF un PB darbību, jo lēmumu pieņemšana tur notiek nevis ar balsu vairākumu, bet visu nosaka tie, kas tur ieguldījuši vairāk naudas (tieši ASV baņķieri ir visvairāk ieguldījuši naudu gan SVF, gan PB).
Visa SVF un PB darbība balstās uz puslegālu nolīgumu paketes starp šīm organizācijām un ASV finansu ministriju. Šīs paketes (dēvētas par «Vašingtonas konsensuss»), darbība ir virzīta uz ASV finansu kapitāla ietekmes pastiprināšanu visā pasaulē un pasaules valstu finansiālo uzkrājumu akumulāciju ASV bankās.
.
Tādēļ SVF un PB piešķir valstīm aizņēmumus tikai pie nosacījuma, ja tās apņemas izpildīt uzstādītās politiskās un ekonomiskās prasības.
Piemēram:
- atļaut brīvu kapitāla kustību;
- veikt totālu privatizāciju (pat tajās sfērās, kurās nav neiespējama konkurence – dzelzceļš, u.c.), jo tas privātkapitālam dod iespēju, neuzlabojot pakalpojumu kvalitāti, nepamatoti paaugstināt cenas;
- ieviest augstus kredīta procentus, kas ierobežos rūpniecības attīstību, bet atvieglinās finansiālās spekulācijas;
- samazināt līdz minimumam vai likvidēt visas sociālās programmas (veselības aprūpē, izglītībā, mājokļu politikā, sabiedriskā transporta pakalpojumus, u.c.);
- atteikties no dabas un apkārtējas vides aizsardzības;
- veicināt mākslīgu nacionālas valūtas stabilitāti, piesaistot to ASV dolāram;
- ierobežot reāli apgrozībā esošo naudas masu (tā rezultātā kļūst apgrūtināta darba algu un pabalstu izmaksa, kā arī noved pie skaidras naudas deficīta un nacionālas suverenitātes zaudēšanas);
- samazināt darba algas;
- ierobežot darbaļaužu un arodbiedrību tiesības (tiesības uz streikiem, u.c.);
- veikt nodokļu sistēmas reformas, lai to slogs vairāk gultos uz nabadzīgākajiem iedzīvotājiem, bet atvieglinātu nodokļu slogu bagātajiem.
SVF darbība izpostīja daudzas valstis, piemēram, Dienvidslāviju. Tā bija pirmā „austrumu bloka” valsts, kura sāka savu ekonomiku pārveidot pēc SVF „receptēm”.
Vēl graujošāka bija SVF darbība Ruandā. Šajā valstī bija ļoti attīstīta lauksaimnieciskā ražošana, kas pilnībā apmierināja valsts iekšējo pieprasījumu pēc pārtikas produktiem. Tomēr pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu beigās, laika apstākļu dēļ, bija divi neražas gadi. Valsts, ieķīlājot 1989. gada kafijas ražu, paņēma no SVF milzīgu aizņēmumu. Bet „gluži nejauši” tieši 1989. gadā kafijas cenas pasaules tirgū strauju kritās. SVF jaunu aizdevumu bija ar mieru piešķirt tikai tādā gadījumā, ja:
- valsts atteiksies sevi apgādāt ar pašu audzētiem pārtikas produktiem;
- atteiksies atbalstīt savas fermeru saimniecības (jo tas neatbilstot „tirgus ekonomikas” prasībām);
- devalvēs valsts nacionālo naudas vienību – Ruandas franku.
Tas izsauca strauju inflācijas kāpumu un iedzīvotāju reālo ienākumu krahu. Valstī, tikai pusgada laikā, iekšējos nemieros gāja bojā pusotra miljona cilvēku. Simtiem tūkstošu emigrēja uz ārzemēm. Visa sakrātā nacionālā bagātība tika iznīcināta, visi Ruandas naudas krājumi tika „pārsūknēti” uz rietumu bankām. Valsts ekonomika tika pilnīgi iznīcināta. Pēc SVF pieprasījuma valdība likvidēja pēdējās krājaizdevu sabiedrības (kā „sociālisma paliekas”). Tam sekoja masveidīgs fermeru saimniecību bankrotu vilnis. Masveidā tika izcirsti kafijas koki (tikai 1992. gadā vien – 300 tūkstoši kafijas koku). Zemi pārpirka SVF. Šodienas Ruanda – valsts, kurai nav nekādu perspektīvu. Tā eksistē un savu iespēju robežās strādā tikai tādēļ, lai varētu nomaksāt valsts ārējā parāda procentus.
Ne mazāk iespaidīgas SVF „labdarības” sekas bija Somālijā, kurai bija radušās finansiālas grūtības pēc Somālijas-Etiopijas kara. SVF piešķīra aizdevumu tikai ar noteikumu, ka valsts ievēros „stingru ekonomisko” politiku:
- pa dempinga cenām iepirks labību no ASV;
- devalvēs nacionālo naudas vienību – Somālijas šiliņu.
Tas sagrāva valsts ekonomiku un tradicionālās saites starp lopkopjiem (nomadiem) un zemkopjiem. Strauji auga cenas. Pa dempinga cenām ievestā labība, padarīja savas labības audzēšanu nerentablu. Zemnieki momentā tika izputināti un nespēja iegādāties lopkopju produkciju. Lopkopjiem savi dzīvnieki bija jāizkauj, jo nepietika līdzekļu to uzturēšanai. Valsts ekonomika sabruka.
Līdzīgi tika sagrauta arī Meksika, kura līdz pagājušā gadsimta astoņdesmitajiem gadiem skaitījās viena no pašām attīstītākajām Latīņamerikas valstīm. Pie tam Meksika bija klasiska valsts kapitālisma valsts, bet viņa bija ļoti atkarīga no naftas importa. Tādēļ astoņdesmito gadu naftas cenu „nejaušais” un katastrofālais kritums deva valsts ekonomikai smagu triecienu. Meksika paņēma no SVF lielus aizdevumus priekš grandiozām programmām («jauna tehnoloģiska izrāviena veikšanai»), bet nevarēja šos kredītus atdot. Valsts tika pasludināta ar bankrotējušu un SVF pārņēma Meksikas ekonomiku savā kontrolē. Saskaņā ar valstij uzspiesto «Beikera plānu», tika pieprasīts:
- atcelt visus noteikumus, kas aizsargāja valsts iekšējo tirgu un pašmāju ražotājus;
- ieviest brīvu kapitāla kustību (kā rezultātā uz ASV „aizplūda” 45 miljardi dolāru);
- veikt totālu un visu aptverošu privatizāciju.
Var minēt daudzus analoģiskus piemērus par SVF „labdarību” un tās sekām, piemēram, Indonēzijā, Brazīlijā, Peru, Ekvadorā, u.c.
Pēc SVF „receptēm” izveidotais Argentīnas „ekonomiskais brīnums”, faktiski paziņojot defoltu, sabruka. Bija masveidīgi bada cietēju nemieri, grautiņi un atkārtotas valdību maiņas. Bada cietēju nemieri un grautiņi bija jau „šoka terapijas” pirmajā etapā – 1989. gadā (pie tam – pirmo reizi visā neatkarīgās Argentīnas vēsturē). Pēc tam – 1996. gadā bada cietēju nemieri atkārtojās. Ekonomiskā krīze Argentīnā turpinās, valsts ārējais parāds sasniedzis 138 miljardus ASV dolāru, bezdarba līmenis 15-18%.
Jaunums tikai tas, ka bankās tika iesaldēti iedzīvotāju noguldījumi, kā arī nolemts valsts ārējo parādu nomaksāt no pensiju fondiem un pensionāriem pensijas neizmaksāt.
Tā Argentīna kļuva ar vēl vienu SVF upuri."
Secinājums: kaut kur jau, komentāros, pieminēja Latvijas valsts parādu 50miljardi, laikam $, tad kādi 25miljardi Ls, kas ir 6 reizes vairāk nekā IKP. Padomju Savienība sabruka kad sasniedza 5 reizes, ASV ir šo normu jau pagājušā gadā sasniegusi, un 5 reizes Latvijā - katrs Latvijas pilsonis un nepilsonis parādā 10000Ls, tagad jau vairāk, un ieskaitot iekšā visus pensionārus (es šo vārdu uzrakstu pirmoreiz, laikam), invalīdus un bērnus. Tā ir 10 gadu pensija, 20 gadu invalīdu pabalstus, un 111 gadu bērnu pabalsts. Viss ir atkarīgs vai pēc šīs "izvarošanas" kāds palīdzēs, bet drīzāk iestāsies` dziļa depresija vienas paaudzes garumā - 20 gadi. Bet man dažreiz liekas, ka parāds ir 50miljardi Ls, 12 Latvijas budžeti, bet ja budžets samazinās 3 reizes, tad jau 36 "papugaiļi" ir "pitona" garums!!!
Bet visa pamatā, ka es neparko neuztraucos, pat ja rīt nav ko likt uz "zoba", tas tā - galējībās. Un te ir labs šī stāvokļa izskaidrojums:
Dzimis esmu kad zemes rezonanse bija 7,8Hz (herci), tagad jau ir 11,8Hz, kas sāka celtie 1986 gadā, pie 13Hz rezonanses notiks superglobālās tektoniskās pārmaiņas, kas varētu būt 2012, bet sasniegs 40Hz rezonanses slieksni, šizofrēniķu slieksnis, bet tādi drīz būs 99,9%, jo visi bērni jau gadus 16 dzimst ar jauno 40Hz frekvenci. Būs jāpiemērojas! Tas ka tagad notiks pa gadu, kas iepriekš notika gadsimta laika, būs jāpierod! Un šo ieliku tikai pieminēto interesanto faktu dēļ, un arī strādājis Rīgā, kas nemaz nav nebūtisks! www.lifexpert.ru, bet tas ka tas pārvērties par "kaktu" kantori, var nepievērst uzmanību. Bet "komentārs" ir tikai tāpēc "šeit", ka pēdējā laikā "viss pazūd".
11.02.10
Artemija Troicka lekcija (2008)
"October 7th, 2008
Pārdomas no Artemija Troicka lekcijas Rīgā (03.10.2008). Par tendencēm mūzikas industrijā. Un vispār – interesanta cilvēka domas un izpratne par lietām mums apkārt."
Tas būtu tas pasākums kas notika Rīgā un viens blogeris, piedodiet neatceros, ielika linku, un lai nepazaudētu šo ierakstu, MP3, ieliku www.rutube.ru, jo 43 min stāstījums, un neindeksē Google.
"artemy_troickiy.mp3"
Manā: autortiesibas.blogspot.com
Cilvēces vadības noslēpums (krievu valodā)
01_2_Вводная_new-a = Ievads jauns-A
Atslēgvārds: Taina Ypravlenia Chelovechestvom (torrents.ru)
20 lekcijas pa 1h 40min (kopā ap 33 stundas !!!) AMR Nokia multimedia formātā, kopā 63Mb, nu negribējās lejuplādēt 8GB, un tas konvertēt no:
"Тайны управления человечеством
Год выпуска: 2006, Автор: К Петров
Описание: Фильм рассказывающий про то, как осуществляется в мире управление глобальными процессами.
Особенно полезно для тех людей, которые не понимают что происходит и считают, что страна сама по себе разрушается!
Лекция мною пережата из видеофайла в аудиформат mp3, думается, что потеря статичного изображения лектора - это небольшая потеря.
Оригинал видеолекций лежит здесь: 1
или в сжатом виде: 2 3 4
Доп. информация: размер 505 мб"
Secinājums: ir kaut kāda koncepcija, un skaists izskaidrojums. Bet pārāk atkārtojas, kaut kā "draugos" jūsmoja vienā domubiedru grupā. Galvenais ir piecas varas, īkšķis - koceptuālā, Staļina vidējais pirksts, rādītājpirksts - mērs (pieticība), tad šie ir tie kas Latvijai nav nekad bijuši, kā Jeļcinam - bija šie pirksti nogriezti, bet atlikušie trīs, bez šiem diviem, ir suņu rejas.
Laboju savu EEE PC701 (papildināts 2reizi)
Savu mazo EEE izjaucu, jo beidzot nolietoju tik tāl, ka vairs nelādējas baterija un jau nestabili strādā. Nopirku pirms 2 gadiem un 3 mēnešiem, ja nelaime būtu ātrāk ietu uz garantijas remontu, bet tagad ja ietu, piedāvātu nomainīt mātesplati. Bojāts ir barošanas kontaksts, kas ir teorētiski viegli labojams. Forumos daudzi ir pielodējusi elektriskos kondensātorus, es domāju 470uF 25V, lai noslāpētu impulsa jaudas patēriņu. Pirms nedēļas jau nogriezu orģinālo kontaktu, jo domāju ka bojāts, bet izrādījās ka baroklis termiski novecojis, un laikam netur vairs spriegumu 9,5v vai 2,315A, vai arī tērē vairāk strāvas, vai mazliet pa 0,1v nokrities spriegums. Bet tā kā impulsa barošanas sprieguma stabilizātors maz ietekmē sprieguma maiņa uz augšu, parasti tas varētu būt šim ap 9,5 līdz 18 voltiem, tad laptopu atļāvos pieslēgt pie veca AT (ne ATX) standarta 200watu barošanas bloka, kas strādāja lieliski, vienu nedēļu līdz vakardienai. 12 volti no dzeltenā vada bija laba izeja, un vispār nākotnē tā man būs ļoti būtiska kritērijs laptopa izvēlē, lai pa tiešo no automobiļa piepīpētāja var barot šo iekārtu.
Rīt man šis viss ir jāsataisa, un pie reizes es nomērīšu strāvu. Salabošu orģinālo barošanas bloku, pielodējot klāt silīcijas diodi,plus 0,5v, vai pārlodējot stabilitronu paceļot spriegumu pa 0,5v, ar rezervi. Bet tas būs rīt!
Kā jau vienmēr saku, lielākā nelaime ir kontakti! Var arī saprast divdomīgi, bet tā arī būs taisnība.
Papildināts 14. februārī:
Ремонт блока питания - power unit repair - barošanas bloka remonts - pētu visu ķēdi.
Orģināli baroklim ir 9,5v un 2.315A, bez slodzes 9,8V, bet ar 9,0V 2A dators strādā, bet neuzlādē bateriju (not charging battery - Не зарядки аккумуляторов). Tātad "orginal power" atsakās strādāt, vaina var būt termorezistorā, stabilitronā, vai pašā vadā - tā garumā 2,6m un tievumā 0,5 mm2, bet varam pielikt 1m un 1,5 mm2.
Veco datoru (līdz 1999) barošanas AT bloks (AT power supply)noderēja, jo standarta spriegums 12V ar maksimālo 8A strāvu man ir tieši laikā. AT bez slodzes ir 11,4V , kas ir ļoti slikts rādītājs, parasti 12,5V, ar 2A slodzi ir 10,85V, mērīts uz mātesplates, 10,42V pie 3A ...5A, kas ir ideāli. Varu šo pasākumu skrūvēt ciet!
Papildināts 16.feb: Viss kārtībā!
10.02.10
Skype: renars.sliseris
Vispār, cik "mirušās" un mirušās dvēseles ir šādos "akontos"!
Ja kāds grib papļāpāt, atsūti SMS uz "Zelta zivtiņas" - TELE2.lv mobilo savu VĀRDU un LAIKU, un ja nav grūti - TEMATU, es pievienošos!
09.02.10
Viens, jau pacenties notestēt 107 antivīrusus
RAM (atmiņas) patēriņš noslogojomā (darbā).
RAM (atmiņas) patēriņš brīvsolī(atpūtā - IDLE).
Best Performing (Speed and Memory Usage) Antivirus and Internet Security for 2010
Avots ir labs blogs!
Testētie antivirusi:
1. Avira AntiVir Personal v9
2. Avira AntiVir Premium v9
3. Avira Premium Security Suite v9
4. AVG Anti-Virus v9
5. AVG Internet Security v9
6. AVG Anti-Virus Free Edition v9
7. avast! Free Antivirus v5
8. avast! Internet Security v5
9. avast! Pro Antivirus v5
10. a-squared Anti-Malware 4.5
11. Ashampoo AntiSpyWare 2.10
12. Ashampoo Anti-Malware v1
13. ArcaVir 2010 Antivirus Protection
14. AhnLab V3 Internet Security 8.0
15. Antiy Ghostbusters v6.5.1.4
16. Ad-Aware Pro Internet Security v8.1.3
17. BitDefender Antivirus 2010
18. BitDefender Internet Security 2010
19. BitDefender Total Security 2010
20. BluePoint Security 2010
21. BullGuard Internet Security 8.7
22. CA Internet Security Suite Plus 2010
23. CA Anti-Virus Plus Anti-Spyware 2010
24. Command Anti-Malware v5.1
25. Comodo Internet Security v3.13
26. Digital Patrol v5.2
27. DriveSentry Desktop v3.4 and DriveSentry Security Suite v1
28. Dr.WEB Anti-Virus v5
29. Dr.WEB Security Space v5
30. eEye Blink Personal v4.5.1
31. eScan AntiVirus v10
32. eScan Internet Security Suite
33. ESET NOD32 Antivirus v4
34. ESET Smart Security v4
35. FortiClient Endpoint Security Suite v4.1.2
36. F-PROT Antivirus v6
37. G Data AntiVirus 2010
38. G Data InternetSecurity 2010
39. G Data Total Care 2010
40. IKARUS virus.utilities v1.0.166
41. Immunet Protect v1.0.22
42. iolo AntiVirus v1.5.3
43. iolo System Shield 3
44. KV AntiVirus 2010
45. K7 AntiVirus v7.0
46. K7 TotalSecurity v10.0
47. Kingsoft Internet Security 9 Plus
48. Kaspersky Anti-Virus 2010
49. Kaspersky Internet Security 2010
50. McAfee VirusScan Plus
51. McAfee Internet Security
52. McAfee Total Security
53. Microsoft Security Essentials
54. mks_vir v9.0
55. MultiCore AntiVirus & AntiSpyware v2
56. My Free Antivirus v2.2
57. Net Protector 2010
58. Norman Security Suite
59. Norton AntiVirus 2010 v17.1.0.19
60. Norton Internet Security 2010
61. Norton 360 Version 3.0
62. nProtect Anti-Virus Spyware 2007
63. Outpost Antivirus Pro 2009
64. Outpost Security Suite 2009
65. Keygold Secure Internet Security Suite
66. Panda Could Antivirus
67. Panda Antivirus Pro 2010
68. Panda Internet Security 2010
69. Panda Global Protection 2010
70. ParetoLogic Anti-Virus PLUS v6.1.1
71. Spyware Doctor with AntiVirus 2010
72. PC Tools Internet Security 2010
73. Prevx 3.0
74. Protector Plus Professional v9
75. Rising AntiVirus 2010
76. Solo Anti-Virus 2010
77. Spyware Terminator 2.6.5
78. Steganos AntiVirus 12
79. Steganos Internet Security 12
80. The Cleaner 2010
81. Security Shield 2010
82. The Shield Deluxe 2010
83. Thirtyseven4 Antivirus
84. Trend Micro Internet Security 2010
85. Trend Micro AntiVirus + AntiSpyware 2010
86. Trend Micro Internet Security Pro 2010
87. TrustPort Antivirus 2010
88. TrustPort PC Security 2010
89. Twister AntiVirus
90. Vba32 Personal v3.12.10.11
91. VIPRE Antivirus + Antispyware
92. Vir.IT eXplorer AntiVirus v6.5
93. ViRobot Desktop v5.5
94. VirusBuster Personal v6.2.51
95. VirusBuster Professional v6.2.51
96. VirusBuster Internet Security Suite v3.1
97. Virus Chaser v5.0b
98. VIRUSfighter
99. Webroot AntiVirus with Spy Sweeper 2010
100. Webroot Internet Security Essentials 2010
101. Zondex Guard v5.4.2
102. ZoneAlarm Antivirus 2010
103. ZoneAlarm Internet Security Suite 2010
104. ZoneAlarm Extreme Security 2010
105. F-Secure Antivirus 2010
106. F-Secure Internet Security 2010
06.02.10
Ieraudzīju īsto "Auzu cepumu" recepti
Iekopējam:
Sastāvdaļas receptei "Ātrie auzu pārslu cepumi":
300 g auzu pārslu
4 olas
4 ēd.karotes miltu
4 ēdamkarotes cukura
"Ātrie auzu pārslu cepumi" pagatavošana: 20 min.
Auzu pārslas uzliek uz pannas un uz lēnas uguns mazliet apcep, lai ir kraukšķīgas.Atdzesē. Olām atdala dzeltenumus no baltumiem. Dzeltenumiem pieliek cukuru un ar mikseri sakuļ. Baltumus sakuļ putās atsevišķi. Bļodā pie sakultajiem dzeltenumiem pievieno atdzesētas apceptas auzu pārslas. Sajauc. Pievieno miltus. Sajauc. Iecilā sakultos olu baltumus.
Liek uz cepešpannas (visvienkāršāk apakšā paklāt cepamo papīru-tas nav jāsmērē ar taukvielām un cepumi viegli nāk nost,var izmantot vairākkārt!) mazas piciņas un ievieto cepeškrāsnī. Cep kamēr gatavi apmēram 7-8 min. Ļoti garšīgi! LABU APETĪTI!
Šī ir manas bērnības recepte, ko cepu 1klasē. Un mazliet pilnveidoju laika gaitā!
Pirmais: cep auzu pārslas pārslas (ap 4 glāzes) 100gramu sviestā, un pieliek škipsniņu sāls - tējkaroti, un līdz vienai glāzei cukura!!! Un galvenais nepiededzināt cepot ar pannu, bet ja vajag daudz tad jāizmanto cepeškrāsns!
Otrais: obligāti sagaidīt kamēr tas atdziest, var izmantot ledusskapi
Trešais: olas atdala, dzeltenums putojas ļoti ilgi ar 4 ēdamkarotēm cukura ar kalnu, bet baltums tāpat putojas, bet es mazliet tam pielēju ūdeni vai pienu, un pēc tam pievienoju miltus, un putoju tālāk.
Ceturtkārt: kamēr putojas, auzas atdzisušas (15min ledusskapis), tagad visu samaisām.
Piektkārt: ieslēdzam cepeškrāsni pirms sākam visu procesu, tagad izņemam karstu pannu iesmērējam ar sviestu pannu un saliekam ar karoti cepamos cepumus.
Sestkārt: neapstājaties pie pirmā, tā bija daudzas reizes mana kļūda vai nē!
Papildināts: vēl viena pieņemama recepte, un vēl viena.
05.02.10
Filma par, itkā, mīlestību
Jauna aizsardzība
Biju uzlicis Comodo jaunāko betu, bet bija mazi gļuki, kas nokaitināja, un es izdomāju uzlikt kaut ko jaunu. Look 'n' Stop Firewall 2.07 kas ir viegls pēc paskata un būtības, un tāds pati Free
Panda Cloud Antivirus.
Mazliet par CorelDraw
Bet ja ir šaubas vai aizdomas, ka nepietiks dūšas to pierādīt, var droši lik Corel Draw 9 ver.9.337 (rus) 1999 gada 14 aprīlis, tad jau 10 mēnešus jau droši, pa velti pēc "autortiesību likumiem".
Tā arī CorelDraw 8 suite neatradu, bet plikas english un russian versijas, bez CorelPaint.
Ja meklējiet, ta "cor_all" ap 1,4GB.
03.02.10
Domēni "Путин.рф" un "Медведев.рф"
Biržā arī strādā pararasti cilvēki
Австралийский банкир рассматривал на своем мониторе фотографии обнаженной девушки, пока его коллега давал интервью в прямом эфире - no šejienes.
Austrālijas klerki aplūko atkailinātas meiteņu foto, kamēr viņa kolēģi sniedza interviju TV tiešraidē - šorīt, tagad jau ir kļuvis par hītu, savā nozarē, vai tā bija ieplānota reklāma, 11h atpakaļ 6227view 57komentāri, skaties no 1min 5sec.
01.02.10
Dedzinam smadzenes ar mobilo
Kad kādreiz es šausminājos, par iespējamo bīstamnību 2W(dažreiz arī 4W) raidītāju likt pie galvas, tad izvairos no tā, maz runājot un galvenais - īsi. Tāpēc man nesaista "mobilo operatoru" vēlme iedvesmot "idiota baru" lietot daudz un dikti ilgi, šos mobilos sakarus. Mobilos telefonus kad lieto bērni, man bijis vienmēr satraukums, jo viņi lieto bez vajadzības bieži un ilgi, un pēc pāris demonstrācijām, ko tagad naturāli var nodemonstrēt, šis atteikšanās process būs vienkāršāks. Padomju laikā atļāva lietot privātiem tikai 1W raidītāju, ar mazu eksāmenu nolikšanu par drosības pasākumiem, 10w bija vajadzīgs jau kaut kāda pieredze un tā tālāk. 1W raidītājiem bija 3mm alumīnija korpuss, bet raidošā antena vismaz 20m tālāk. Patiesībā nekam nebija jāmainās, bet cilvēki palika stulbāki un alkatīgāki, un kā jau viss biznes iet pāri daudz līķiem, tad šis nav izņēmums.
Pats arī ieliku: