sestdiena, 2010. gada 13. marts

Micro XP eee-netbook(am)

Kaut kādus 2 gadus vecs instals atradās pec 200 torrentu lejuplādes, kur bija kāds users un arī varēja lejupladēt. Es saprotu kāpēc visi pārvācas uz rapidshare un online TV(video), jo skopa ir šā pasaule.
Desmit gadus vecs softs, kas tagad lietojams pa brīvu (free) un ja gribi vari pārdot, likums to neaizliedz pēc autortiesība likuma, cena bildē Ls:

Windows tirdzniecībā 2001 gada 21 jūlijā, bet jāatceras ka gadu bija pieejama 180 dienu triall versija, bet pirms tam beta, uz kuru arī attiecas 10 gadu softu slieksnis:

2002.22.janvāris:

Tulkots ar googli:

Posted: February 13, 2001 Posted: 13 februāris 2001

Piesakoties šodien, jūs saņemsiet e-pasta paziņojumu, ļaujot jums zināt, Windows ® XP ir pieejami, lai, izmantojot Windows XP Preview Program. Šis īpašais piedāvājums ir Release Candidate balstīta apskates programmu, kas ļaus jums test-drive revolucionāri jauns Windows darbvirsmas operētājsistēma no Microsoft. Parakstot tagad būs arī automātiski uzņemt jums Windows XP Preview Program biļetens, kas satur tehniskai informācijai par to, kā jūs varat izmantot spēcīgu jaunu funkcionalitāti, ka tikai Windows XP var piegādāt.

Reģistrējoties biļetenu, jūs atļaujat Microsoft nosūtīt jums pa e-pastu par to, kad var pasūtīt Windows XP Preview Program, un gala produkts, ja tā ir pieejama.

Šis angļu versija piedāvājums ir pieejams iedzīvotājiem ASV un Kanādā tikai.


Tagad meklēšu WinXP betu, triall 180 dienu (bija kaut kāda 360 dienu), RC1 un RC2!
Novēliet veiksmi! 13. februāris 2001. gads ir XP dzimšanas diena, un 10 gadiņi paliks tieši pēc 11 mēnešiem.

Nav komentāru: